To na pewno nie będzie szablonowa rozmowa. W środę na naszym koncie na Instagramie będzie można obejrzeć wywiad na żywo z jednym z najbardziej lubianych polskich sportowców – Piotrem Żyłą. Zapraszamy po godz. 19:00.
Piotra Żyły nikomu nie trzeba przedstawiać. Z kolegami z drużyny zdobywał złoty medal mistrzostw świata w Lahti. Na tej samej imprezie zdobył też brąz indywidualnie. Był też drugi w Turnieju Czterech Skoczni.
Oczywiście 33-letni skoczek narciarski jest znany nie tylko ze swoich sukcesów, ale również z nietypowego poczucia humoru. – Ruszyłem z belki, garbik, fajeczka, no i poleciało – to jeden z jego licznych cytatów, które przeszły do historii.
Obecnie Żyła, podobnie jak inni polscy skoczkowie, przebywa w Villach. Biało-czerwoni przygotowują się tam do
Letniego Grand Prix oraz kolejnego Pucharu Świata.
Niedawno Żyła zażartował z okazji wyborów. "Hmmm, tak sobie teraz myślę, że wybory idą. Może bym se wystartował. Wie ktoś może, gdzie to można się zapisać?" – napisał w poście na Instagramie. Na pewno nie zabraknie pytania o to w wywiadzie, który przeprowadzi w środę Filip Czyszanowski.
Jutro na Instagramie @sport_tvppl rozmowa z przyszłym prezydentem RP Piotrem Żyłą. Na pewno orędzia prezydent Żyła będzie wygłaszać o nietypowych porach. Expose w środę o 19.17. pic.twitter.com/fDDQtHFG6Q
— Filip Czyszanowski (@FilipCzyszanows) July 7, 2020